Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile ludzi gra w godzinach szczytu na Ravia s2, CradosMT2, AscarialMT2 i Invoria ?


szumi1928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram na 2 serwerach wymienionych wyżej.

 

Ravia.S2= 3k graczy

Ascarial:2,500

Invoria-1100

Crados:1200

Opublikowano

Ile ludzi gra codziennie na tych serwerach w godzinach szczytu:

1.Ravias2

2.Cradosmt2

3.Ascarialmt2

4.Invoria

 

Ravia s2 / 1,5k-2,5k

CradosMT2 800-1200

Ascarial masz tam licznik w grze teraz coś jakoś 1,5-2,2k

Invoria - 300-500 (licznik na stronię jest podkręcony wiec na niego nie patrz były dowody na forum ;] )

Opublikowano

Ravia s2 / 1,5k-2,5k

CradosMT2 800-1200

Ascarial masz tam licznik w grze teraz coś jakoś 1,5-2,2k

Invoria - 300-500 (licznik na stronię jest podkręcony wiec na niego nie patrz były dowody na forum ;] )

Na Ascarialu licznik nalicza zalogowane postacie a nie osoby, czyli zaloguję główną + buffa i już +2 do online.

Ravia s2 - 2k

Crados - Nie wiem

Ascarial - 1k

Inworia- ok.1k

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Opublikowano

Na Ascarialu licznik nalicza zalogowane postacie a nie osoby, czyli zaloguję główną + buffa i już +2 do online.

Ravia s2 - 2k

Crados - Nie wiem

Ascarial - 1k

Inworia- ok.1k

 

No i co ? Każdy licznik tak nalicza..Jakby liczyć takim tokiem myślenia to Ravia S1 - 100 osób / Crados 250 / Invoria 50.

 

I przestańcie pisać że na invo gra jeden 1k.. to co jest na liczniku podzielić na 3 i macie liczbę graczy.

Opublikowano

na ravii wczoraj było 5.8k ludzi :)

 

na cradosie jak grałem to było max 1.5k

 

Skąd takie info ?

Opublikowano

pisał gm w grze, a ludzi było tyle, że nie było gdzie expić

Gm to zbanował za ksucie zakutemulbu. Dziwne ze grają na takim serwie gdzie cofa eq po 5lvl czasami, są takie fajne serwery a ludzie lecą na isamu. .. wątpię że 3k,to pandora tyle miała i i ile czasu minęło i ile jeszcze ma. .. a ravia? S1? ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...